Kaip Parašyti „@” (eta)?

Simbolis „@” yra vadinamas „eta” ir naudojamas tam, kad nurodytų adresą arba vartotojo vardą tam tikrose situacijose. Viena iš dažniausiai žinomų @ simbolio panaudojimo sričių yra elektroninis paštas, kai jis naudojamas atskirti vartotojo vardą nuo domeno pavadinimo, pvz., vardas@domenas.lt. Taip pat @ simbolis naudojamas socialiniuose tinkluose, kad paminėtų kitą vartotoją arba atkreiptų jo dėmesį į savo pranešimą, pvz., @vardas. Be to, @ simbolis yra naudojamas ir programavimo srityje tam, kad nurodytų kintamąjį arba funkciją konkrečioje programavimo kalboje. Taip pat jis yra naudojamas daugelyje kitų kontekstų, kad nurodytų adresą arba vartotojo vardą.

Kaip parašyti „eta” kompiuterio klaviatūra?

Norėdami parašyti simbolį „@”, turite laikyti nuspaudę klavišą „Alt” + „Shift” ir tuo pačiu metu spausti klavišą „2”. Tai taikoma kompiuteriuose su standartine klaviatūra, kuri naudoja JAV anglų kalbos išdėstymą. Kitaip tariant, reikia paspausti „Alt+Shift+2”.

Taip pat norint įterpti tam tikrus simbolius arba ženklus, galite naudoti tam tikras skaičių ir klaviatūros klavišų kombinacijas, pvz., norėdami įterpti simbolį, paspauskite ir laikykite nuspaudę „Alt” klavišą ir veskite simbolio kodą. Pavyzdžiui, norėdami įterpti „@” simbolį, paspauskite ir laikykite nuspaudę „Alt”, o skaičių klaviatūra įveskite 64.